Koomiksipõhised mänguautomaadid

Koomiksimaailm näib olevat osutunud videomänguautomaatide disainerite seas väga populaarseks. Need on ilmselge ideede allikas, pakkudes säravat, staatilist graafikat, nagu pesa puhul, ning nende seiklused võivad olla heade boonusmängude inspireerimise allikaks.

Paljud Marvel Comicsi kangelased on leidnud oma teed kasiinoautomaatidena nii otse- kui ka veebis. The Amazing Spiderman on osutunud populaarseks mänguautomaadiks ja graafiliselt sarnaneb see koomiksitega palju rohkem kui ükski film või telesaadetis, kuna Ämblikmeest ümbritses ähvardav ja pimedus, võrreldes anodüüslikuma viisiga, kuidas teda ekraanil kujutati.

Sarnane on ka Incredible Hulk pesa. Mänguautomaadi mängud boonuse osana näevad, et hulk rebib rullid väga ähvardavalt ära ja boonusmäng on hea vägivaldne lõbu. Näib, et ka Marvel Comicsi mänguautomaadid pakuvad suurepäraseid jackpotte, mis on sageli ühendatud erinevate progressiivsete jackpoti kombinatsioonidega, et pakkuda koletisi auhindu. Koomiksil põhinevatel Fantasic Fouril ja Thoril on samuti pesad, eriti muljetavaldav on Human Torchi graafika.

Populaarne Mike Mignola tegelane Hellboy on samuti muudetud slotimänguks. See tekitas teatavat üllatust koomiksifännide seas, kes arvasid, et see on liiga kultuslik ja ebaselge, et populaarseks slotiks muutuda. Kui valesti nad eksisid!

DC Comics on lasknud ka paar tegelast slotikate tegemiseks kohandada – Batman ja alati maitsev Wonder Woman. Arendajad on siinsete boonusmängude kallal teinud suurepärast tööd, kusjuures Wonder Woman on aurustanud terve hulga vaenlasi.

Koomiksipõhised mänguautomaadid on pidevalt populaarsed – võime oodata rohkem kohandusi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *