tasuta

Küberturvalisuse seminar

26-27.12.2020

Ajakava

26.12.2020

12.00 – 12.45 – Avatseremoonia

13.00 – 13.45 – Küberturvalisuse koht Eesti e-spordi ökosüsteemis

14.00 – 14.30 – Küberturvalisuse roll äriprotsessides

15.00 – 15.30 – Sissejuhatus krüptograafiasse

16.00 – 16.30 – Sissejuhatus KYC

17.00 – 17.30 – Intervjuu EDUKOHT-iga

 

27.12.2020

13.00 – 14.30 – Diferentsiaal- ja korrelatsioonivõime analüüs AES-is

14.00 – 15.00 – KYC edasijõudnutele

15.05 – 16.00 – Küberturvalisuse koht Eesti e-spordi ökosüsteemis

16.05 – 16.45 – Küberturvalisuse ökosüsteem Eestis

Partnerid

Esinejad

Aleksei Garanin

Eesti

Küberturvalisuse koht Eesti e-spordi ökosüsteemis

Marily Hendrikson

Eesti

Küberturvalisuse ökosüsteem Eestis

Ilja Sirosh

Prantsusmaa

Sissejuhatus krüptograafiasse
Diferentsiaal- ja korrelatsioonivõime analüüs AES-is

Timofey Savin

Venemaa

Küberturvalisuse roll äriprotsessides

Sergei Sergeev

Eesti

Sissejuhatus KYC
KYC ekspertidele

Vladislav Virtonen

Eesti

Intervjuu EDUKOHT-iga

Teemad

Sissejuhatus krüptograafiasse

Krüptograafia on hädavajalik vahend arvutisüsteemides teabe kaitsmiseks. See teema toimub arutelu vormis, kus magistrant Grenoble Alpes’i ülikoolist räägib krüptograafiasüsteemidest ja praktilisest tööst nendega. See on krüptograafia maailma sissejuhatus, mis pakub huvi nii asjatundjatele kui ka tavapärastele kasutajatele.

Küberturvalisuse roll äriprotsessides

Küberturvalisusest on juba saanud äriprotsesside üks olulisemaid osi. Kõik infotehnoloogiaga seotud ettevõtted peaksid sellele protsessile täpselt mõtlema. Sellepärast Venemaa ekspert räägib selle rollist äriprotsessides. Kõiki IT-ettevõtete omanikke või tegevjuhti oodatakse sellel kasulikul seminaril.

Diferentsiaal- ja korrelatsioonivõime analüüs AES-is

Selle loengu jaoks peaks osalejatel olema teadmistebaas küberturvalisuse ja AES-i valdkonnas. Kõneleja räägib kuulajatele AES-i töömehhanismist ja eriti külgkanali rünnakutest. Ootame spetsialiste arutelusid tegema!

Sissejuhatus KYC

Eestis on meil edukaid ettevõtteid, kes pakuvad KYC ja AML teenuseid. Üks neist on järgmine 6.ükssaarvik Eestist. Sellega, mis see on KYC? Kuidas ettevõtted seda kasutavad? Milleks? Kõikidel nendel teemadel räägib BASIS ID tehnilise meeskonna juht, kes töötab BASIS ID – kõige edukamaid KYC spetsialiseerunud ettevõtteid.

Küberturvalisuse koht Eesti e-spordi ökosüsteemis

Eesti Arvutispordi Liid räägib teemal küberturvalisuse rollist Eesti e-spordi ökosüsteemis. See on meie jaoks väga oluline teema, sest ilma hea aluseta on võimatu ehitada tõhusat ökosüsteemi. Meie jaoks on aluseks meie turniiride osalejate meediakirjaoskus. Ootame mängijaid ja organisatsiooni, kes jagavad meie eesmärke.

KYC edasijõudnutele

Kas olete kursis KYC protsessiga ja arvate isegi, et olete selle teema ekspert? Siis meie seminar “KYC edasijõudnutele” on teile kasulik! BASIS ID meeskonna lead räägib teile KYC-is põhjalikumast teemast ja parandab teie teadmistebaasi taset.

Küberturvalisuse ökosüsteem Eestis

Startup Estonia küberturvalisuse projektijuht Marily räägib oma karjäärist selles valdkonnas ja sellest, kuidas meie Eesti küberturvalisuse ökosüsteem lähitulevikus välja näeb. Kui teil on küberturvalisuse kogemus või olete isegi ekspert, on meil hea meel teid meie üritusel näha!

Intervjuu EDUKOHT-iga

EDUKOHT on mõnede entusiastide projekt maapiirkondade meediakirjaoskuse ja programmeerimisoskuse taseme parandamiseks. Võtame intervjuu “Hea eeskuju” tiitli omaniku Vladislav Virtonen-iga, et võtta kokku kõik EDUKOHTi tulemused 2020. aastal ja rääkida partnerlusest Eesti Arvutispordi Liiduga.